PRECIOSA, a. s., (PRECIOSA CRYSTAL COMPONENTS) se řadí mezi přední světové dodavatele strojně broušených komponent z českého křišťálu té nejvyšší kvality. Vyrábíme zejména polotovary pro bižuterní, šperkařský a módní průmysl. Mezi nejžádanější sortiment patří křišťálové šatony, šatonové růže a skleněné perle.
Jsme ryze český podnik s dlouholetou tradicí a světovou prestiží. Hledáme aktivní, nadšené a schopné zaměstnance, zkušené odborníky i talentované absolventy odborných učilišť, středních a vysokých škol. Nabízíme zajímavou práci nejen v České republice, ale máme i obchodní zastoupení v zahraničí.

GRAFIK / GRAFIČKA

Rámcová náplň práce:

  • Příprava grafiky vč. DTP a tisku pro: marketingové materiály, produktové katalogy, vzorkovnice, další propagační materiály pro marketingové kampaně
  • Příprava grafiky pro sociální sítě
  • Práce v oblasti DTP a předtiskové přípravy, zkušenosti se sazbou textu
  • Práce v oblasti materiálových, formátových, barevnostních specifikací (RAL, Pantone...)
  • Výhodou zájem o motion design jako je tvorba gifů, animací či střih krátkého videa

Máte tyto znalosti a dovednosti?

  • Zkušenosti v oblasti tištěné i webové grafiky
  • Znalost DTP a předtiskové přípravy, zkušenosti se sazbou textu
  • Perfektní znalost grafických programů: Adobe creative suite (Photoshop), InDesign, Illustrator
  • Znalost materiálových, formátových, barevnostních specifikací (RAL, Pantone...), tiskových technologií a specifikací
  • aktivní znalost angličtiny

Vítáme:

  • Kreativitu a aktivní přístup k řešení úkolů
  • Samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost efektivně plánovat a organizovat práci, dodržet jednotný vizuální styl a identitu společnosti
  • Cit pro barvy, módu a módní trendy
  • Zájem o motion design jako je tvorba gifů, animací či střih krátkého videa výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v úspěšné české společnosti zabývající se výrobou a prodejem broušených křišťálových kamenů a šperkových kamenů do celého světa
  • Kvalitní adaptační program, převzetí kompletního portfolia, úzká spolupráce v rámci obchodu
  • Práci v sehraném týmu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pět týdnů dovolené, flexibilní začátek a konec pracovní doby, závodní stravování, zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné tarify volání, rekreační zařízení, karta ActivePass, sleva na výrobky společnosti Preciosa.

Místo výkonu práce:

  • Jablonec nad Nisou nebo Praha / Office v centru Prahy

Nástup:

  • Ihned / dohoda možná

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PRECIOSA, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jana Šťastná
Opletalova 3197/17
466 67  Jablonec nad Nisou-Jablonec nad Nisou
Česká republika
Telefon: 488 115 314

Víte o někom, kdo by měl zájem o tuto pozici? Sdílejte

Bohatství se skrývá v lidech

Každý kousek skla u nás vzniká díky řemeslu našich mistrů sklářů, fantazii designérů, zručnosti a zkušenosti lidí, kteří v PRECIOSE pracují. Vážíme si jejich odbornosti, talentu i profesionality. Den co den věnujeme péči a pozornost přáním našich zákazníků, cestujeme za nimi, ať jsou kdekoliv na světě. Jsme moderní sklářská společnost, používáme současné technologie i tradiční postupy. Nepřetržitě se zabýváme zdokonalováním výrobních technologií, vývojem skla a nových materiálů. O firemní informační systémy se stará naše společnost PREGIS. Poskytuje nám komplexní podporu v oblasti IT a vytváří pro nás specializovaná řešení na míru. Jsme zodpovědní vůči svému regionu a lidem, kteří v něm žijí. Proto jsme před více než dvaceti lety založili Nadaci PRECIOSA. Do naší skupiny PRECIOSA patří i FC Slovan Liberec.

5 důvodů, proč pracovat ve společnosti PRECIOSA