PRECIOSA, a. s., (PRECIOSA CRYSTAL COMPONENTS) se řadí mezi přední světové dodavatele strojně broušených komponent z českého křišťálu té nejvyšší kvality. Vyrábíme zejména polotovary pro bižuterní, šperkařský a módní průmysl. Mezi nejžádanější sortiment patří křišťálové šatony, šatonové růže a skleněné perle.
Jsme ryze český podnik s dlouholetou tradicí a světovou prestiží. Hledáme aktivní, nadšené a schopné zaměstnance, zkušené odborníky i talentované absolventy odborných učilišť, středních a vysokých škol. Nabízíme zajímavou práci nejen v České republice, ale máme i obchodní zastoupení v zahraničí.

STROJNÍK - SEŘIZOVAČ (Jablonné v Podj.)

Náplň práce:

  • obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek
  • seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad
  • podílení se na zkoušení nových materiálů a postupů
  • řešení a odstraňování technických problémů

Požadujeme:

  • SO/ÚSO vzdělání, výhodou ve strojírenském nebo elektro oboru
  • praxe na jakémkoliv výrobním zařízení výhodou
  • schopnost orientace v technické dokumentaci
  • technické myšlení, preciznost a smysl pro detail

Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad vaší kvalifikace na danou pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona 179/2006 Sb.

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • zaměstnání v prestižní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • zajímavou a pestrou práci
  • motivující platové ohodnocení
  • kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • profesní rozvoj
  • zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých

benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, rekr. zařízení, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění atd.)

Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad Vaší kvalifikace na danou pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona 179/2006 Sb.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jablonné v Podještědí, Jablonné v Podještědí

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

PRECIOSA, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Sudíková
Telefon: 488 113 873

Víte o někom, kdo by měl zájem o tuto pozici? Sdílejte

Bohatství se skrývá v lidech

Každý kousek skla u nás vzniká díky řemeslu našich mistrů sklářů, fantazii designérů, zručnosti a zkušenosti lidí, kteří v PRECIOSE pracují. Vážíme si jejich odbornosti, talentu i profesionality. Den co den věnujeme péči a pozornost přáním našich zákazníků, cestujeme za nimi, ať jsou kdekoliv na světě. Jsme moderní sklářská společnost, používáme současné technologie i tradiční postupy. Nepřetržitě se zabýváme zdokonalováním výrobních technologií, vývojem skla a nových materiálů. O firemní informační systémy se stará naše společnost PREGIS. Poskytuje nám komplexní podporu v oblasti IT a vytváří pro nás specializovaná řešení na míru. Jsme zodpovědní vůči svému regionu a lidem, kteří v něm žijí. Proto jsme před více než dvaceti lety založili Nadaci PRECIOSA. Do naší skupiny PRECIOSA patří i FC Slovan Liberec.

5 důvodů, proč pracovat ve společnosti PRECIOSA