Aktuality

Generace PRECIOSA Generace PRECIOSA

PRECIOSA, a.s. získala finanční dotaci z ESF ve výši 1 599 400,16 Kč z celkově způsobilých nákladů, které činí 1 881 647,25 Kč. Dotace je poskytnuta na realizaci projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/17_079/0009587, z Operačního programu Zaměstnanost.
Cíle celého projektu:
1. zvýšit povědomí o age managementu – přiblížit zaměstnancům možné rozdíly v potřebách, možnostech a preferencích zaměstnanců různých generací v pracovním procesu a v rámci pracovního prostředí (dle plánovaného obsahu projektu se zaměřením na oblast komunikace, vedení lidí a motivace);
2. dle možností přizpůsobit procesy a nástroje (jednotlivých oblastí) řízení lidských zdrojů rozdílným potřebám zaměstnanců (různých generací) a následně předat relevantním zaměstnancům informaci o realizovaných změnách a seznámit je (a pomoci jim) s jejich praktickou aplikací
3. zvýšit spokojenost a motivaci zaměstnanců všech věkových skupin.
Předpokládané datum ukončení projektu je 30. 11. 2020.

Trainee program 2019/2020 Trainee program 2019/2020

Roční pracovně-vzdělávací program
Pracovní smlouva, reálné projekty a na závěr pracovní nabídka dle vašeho zaměření.
Trainee program je tu pro absolventy VŠ s technickým vzděláním či zaměřením na zahraniční obchod nebo marketing.
Startujeme v září 2019.
Přihlaste se do konce června!


Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti PRECIOSA, a.s. Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti PRECIOSA, a.s.

PRECIOSA, a.s. získala finanční dotaci z ESF ve výši 1 966 327,51 Kč z celkově způsobilých nákladů, které činí 3 932 655,00 Kč. Dotace je poskytnuta na realizaci projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005145 - „Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti PRECIOSA, a.s.“, z Operačního programu Zaměstnanost.
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Dotace je poskytována na externí vzdělávací aktivity a také na činnost interního lektora. Předpokládané datum ukončení projektu je 28. 2. 2019.

Letní kemp v Crystal Valley 2018 Letní kemp v Crystal Valley 2018

PRECIOSA Lighting zve již potřetí studenty vysokých škol na Letní kemp do Křišťálového údolí.

Také letos připravili organizátoři oblíbeného studentského kempu – praxe a brigády v jednom – pro účastníky další novinky. Stávající kategorie jsme rozšířili o další dvě varianty. Nově se mohou vybraní studenti zúčastnit praxe na ekonomickém úseku v controllingu nebo si ve výrobě vyzkoušet práci technologa. Pro studenty je zajištěno již tradičně ubytování a hlavně zajímavá náplň jednotlivých kategorií a konkrétních projektů. Počet účastníků Letního kempu je omezen, proto je třeba posílat přihlášky do jednotlivých kategorií nejpozději do konce dubna 2018.
Těšíme se na léto strávené společně v Kamenickém Šenově, v krásném prostředí přírody Křišťálového údolí.

Přihlášky včetně CV zasílejte na email ondrej.sip@preciosa.com

Preciosa vyhlašuje 11. ročník soutěže Master of Crystal Preciosa vyhlašuje 11. ročník soutěže Master of Crystal

Master of Crystal je jedinečná soutěž v tvorbě křišťálových objektů, která je určená všem mladým kreativcům, studentům a absolventům středních či vysokých škol, nejen uměleckého zaměření, kteří se chtějí posouvat vpřed a reálně zhmotňovat své nápady.