Společnost PRECIOSA, a. s., ve spolupráci s Muzeem skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou a za podpory České sklářské společnosti vyhlašuje 14. ročník soutěže MASTER OF CRYSTAL.
Letošní ročník soutěže startuje pod taktovkou Preciosa Components. Mladé tvůrce chceme tentokrát inspirovat k vytvoření důmyslných modelů vhodných pro každou příležitost.
I 14. ročník má výjimečné porotce a nabízí výjimečné ceny: Deset superfinalistů a autorů nejlepších soutěžních návrhů dostane možnost své modely prezentovat na zářijovém Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.
Soutěž je určena všem mladým kreativcům, studentům a absolventům středních i vysokých škol, nejen uměleckého zaměření, kteří se chtějí posouvat vpřed a reálně zhmotňovat své nápady.
Přihlašovat se můžete do 30. dubna 2021.

Preciosa vyhlašuje 14. ročník soutěže Master of Crystal. Vyzýváme designéry a designérky k vytvoření oděvu, jeho části, nebo doplňku s detaily či celými plochami zdobenými kameny Preciosa Components!

Preciosa patří mezi světovou špičku ve výrobě křišťálových svítidel a komponentů. Kombinuje tradiční sklářské řemeslo s technologiemi 21. století a každé dílo obohacuje o nové myšlenky a neotřelé nápady.

Pořádání letošního ročníku se ujala Preciosa, a.s., (Preciosa Components), která patří mezi nejvýznamnější světové výrobce třpytivých křišťálových komponentů v nekonečné škále barev, tvarů i velikostí. Broušené křišťálové kameny a perle používají šperkaři do bižuterie a návrháři jimi zdobí šaty i módní doplňky.

Od pořadatele se taktéž odvíjí letošní zadání, a to vytvořit důmyslné modely vhodné pro každou příležitost a zdobené kameny Preciosa Components.

Ročník má výjimečné porotce a nabízí výjimečné ceny.

Vítěz letošního ročníku získá titul Master of Crystal 2021.

Veškeré informace včetně registrace najdete na webových stránkách www.masterofcrystal.com.Zobrazit všechny aktuality