PRECIOSA LIGHTING, member of PRECIOSA GROUP, is a global leader in bespoke decorative lighting installations and special lighting solutions for luxury hotels, royal palaces and high-end private residences. PRECIOSA GROUP, one of the Czech export leaders, stands for world major producer of highest quality machine cut Bohemian Crystal components, fibe jewellery stones, cubic zirconia, nanogems, chandeliers, crystal trimmings, fashion jewellery gifts, figurines and much more.

ZÁMEČNÍK

Požadujeme:

  • praxe v oboru nebo vyučení v oboru
  • vyučení v černém řemesle výhodou
  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • svářečský průkaz výhodou
  • místo výkonu práce Kamenický Šenov
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • práci v kapitálově silné české firmě
  • jistotu, perspektivu
  • bohaté sociální výhody

Náplň práce:

  • činnosti, které se provádějí na zámečnické dílně: orýsování, vrtání, hrotování, závitování, ohýbání, stáčení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamenický Šenov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

20000-22000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

PRECIOSA - LUSTRY a.s. - personální odd.

Kontakt

Jaroslava Voldřichová
Nový svět 915
471 14  Kamenický Šenov
Česká republika
Telefon: 488 113 476

Víte o někom, kdo by měl zájem o tuto pozici? Sdílejte

Bohatství se skrývá v lidech

Každý kousek skla u nás vzniká díky řemeslu našich mistrů sklářů, fantazii designérů, zručnosti a zkušenosti lidí, kteří v PRECIOSE pracují. Vážíme si jejich odbornosti, talentu i profesionality. Den co den věnujeme péči a pozornost přáním našich zákazníků, cestujeme za nimi, ať jsou kdekoliv na světě. Jsme moderní sklářská společnost, používáme současné technologie i tradiční postupy. Nepřetržitě se zabýváme zdokonalováním výrobních technologií, vývojem skla a nových materiálů. O firemní informační systémy se stará naše společnost PREGIS. Poskytuje nám komplexní podporu v oblasti IT a vytváří pro nás specializovaná řešení na míru. Jsme zodpovědní vůči svému regionu a lidem, kteří v něm žijí. Proto jsme před více než dvaceti lety založili Nadaci PRECIOSA. Do naší skupiny PRECIOSA patří i FC Slovan Liberec.

5 důvodů, proč pracovat ve společnosti PRECIOSA